Wydziałowa Komisja Ekonomiczna (WKE)

WYDZIAŁOWA KOMISJA EKONOMICZNA

Przewodniczący Komisji:

dr Piotr Pokora piotrpokora@hotmail.com


Członkowie Komisji:

dr Błażejczyk-Majka Lucyna majkal@amu.edu.pl – Pracownik naukowy WH


mgr Katarzyna Jasiewicz-Olędzka katarzyna.jasiewicz-oledzka@amu.edu.pl – Pracownik Dziekanatu


Roman Deiksler roman.deiksler@gmail.com – Nauczycielska, II rok, II stopień


Zuzanna Górnikiewicz zuzgor2@st.amu.edu.pl  – Ogólna, III rok, I stopień


Kamil Komosiński kamilkomosinski@gmail.com  – Ogólna, I rok, II stopień


Wojciech Graś wojciech.gras@gmail.com  – Mediewistyka, III rok, I stopień


Natalia Idziak natidz@st.amu.edu.pl – Ogólna, III rok, I stopień


Liliana Kasprzak lilianaanielakasprzak@gmail.com – Archiwistyka, II rok, I stopień


Patrycja Krawczyk patrycjakrawczykk96@gmail.com – Archiwistyka, II rok, I stopień


Kuba Łada-Siwiec systemfail@o2.pl – Archeologia, III rok, I stopień


Mateusz Nowak nowakmateusz2013@gmail.com – Nauczycielska ,I rok, II stopień


Ewelina Panek ewelina.m.panek@gmail.com – Etnologia, II rok, I stopień


Aleksandra Springer springer.aleksandra@gmail.com – Ogólna, III rok, I stopień


Adrian Trzoss a.trzoss@gmail.com – Ogólna, II rok, II stopień


Aleksandra Wajnert aleksandra.wajnert@gmail.com – Archiwistyka, II rok, I stopień


Alicja Zawodna quaero1@o2.pl  – Wojskowość, III rok, I stopień

Reprezentuje i wspiera studentów Wydziału Historycznego